Rejestracja

 
Wizytę u lekarza można zgłaszać osobiście, telefonicznie lub internetowo w dniu zachorowania, bądź też z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 
Zgłoszenia wizyt domowych przyjmowane są w rejestracji do godziny 18:00 na dzień następny lub do godz. 10:00 w dniu wizyty. Możliwe jest ustalenie indywidualnego terminu wizyty domowej po konsultacji z lekarzem.
Rejestracja do alergologów możliwa jest telefonicznie. Prosimy o dostarczenie ważnego skierowania do Poradni Alergologicznej od swojego lekarza POZ w przeciągu 2 tygodni od dnia rejestracji. Po upływie tego terminu, system automatycznie usuwa pacjenta z kolejki oczekujących.
Prosimy o aktualizowanie swoich danych osobowych w Rejestracji- prosimy o podanie aktualnego adresu zamieszkania i numeru telefonu kontaktowego- ułatwi nam to kontakt z Państwem oraz przekazywanie pilnych informacji.
W przypadku negatywnej weryfikacji w systemie EWUŚ, należy przynieść ze sobą dokument potwierdzający ubezpieczenie lub wypełnić oświadczenie w dniu konsultacji.
Nowi pacjenci, zapisujący się do naszej poradni, mogą pobrać dokumenty ze strony internetowej i wypełnione dostarczyć do rejestracji. Mężczyźni wypełniają deklarację do lekarza i pielęgniarki. Kobiety i dzieci do 6m-ca życia do lekarza, pielęgniarki i położnej. W rejestracji wypełniamy również oświadczenie, kogo upoważniamy do informowania o stanie zdrowia, odbioru wyników i dokumentów. W punkcie szczepień/gabinecie zabiegowym proszę podać nazwę i adres poradni, z której musimy uzyskać oryginały kart szczepień.